Pompa ciepła

Pompy ciepła coraz chętniej stosowane do ogrzewania budynków mieszkalnych. Zapewniają wysoki komfort użytkowania oraz bezobsługową prace przez cały rok. W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną otrzymujemy bezobsługową instalacje grzewczą nie generującą kosztów. „DOM BEZ KOSZTÓW”. Obierając taki właśnie kierunek nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania zapewniające zminimalizowanie kosztów utrzymania budynku.

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić decydując się na pompę ciepła jest wyznaczenie zapotrzebowania na moc cieplną budynku. Można to określić przy pomocy darmowego kalkulatora dostępnego na stronie cieplowlasciwie.pl.

Po ustaleniu zapotrzebowania budynku należy wybrać technologie pompy ciepła. Od technologi zależy ostateczna moc pompy ciepła.

Do wyboru mamy pompy : Woda-woda, woda-glikol, woda-solanka, czynnik-woda, powietrze-woda, Hybrydowa Pompa ciepła

Wszystkie technologie oprócz ostatniej mogą zostać dobrane dokładnie do wyliczenia z kalkulatora. Hybrydowa pompa ciepła z podziemnym magazynem energii jest najbardziej energooszczędnym rozwiązaniem. Pozwala zaoszczędzić od 60% do 90% kosztów ogrzewania! W porównaniu ze zwykłą powietrzną pompą ciepła. Proponujemy państwu pomoc w we właściwym doborze urządzenia oraz systemu ogrzewania.Tel. 609 300 570 Marcin

Zasada działania pompy ciepła: